Hakkımızda

Hakkımızda

MEGA HAFIZA™ ve MEGA VİTAMİN™

Mega Hafıza 1990’lı yılların başlarından itibaren hafıza, zeka, konsantrayon ve beyin gelişimi ile ilgili eğitimler vermekte, çalışmalar yapmakta, tüm dünyada en kaliteli ve en etkili ürünleri sunmaktadır. Uzun yıllar yapmış olduğu araştırmalar neticesinde zihinsel gelişmede ve zihinsel aktivitelerin korunmasında eğitimin tek başına yeterli olmadığını, gelişimin desteklenmesi için beslenmenin de çok önemli olduğunu tespit etmiştir. Bu anlamda her yaştan insanın gelişimini desteklemek amacıyla alanında en nitelikli ürünleri en iyi üreticilerle çalışarak topluma sunmak misyonu ile Mega Vitamin™ markasını oluşturmuştur.

ULUSLARARASI BİR MARKA

Mega Vitamin™ başta ABD, Japonya, Almanya, Türkiye olmak üzere 58 ülkede tescilli uluslararası bir markadır. Mega Vitamin™ ürünleri farklı ülkelerde alanında en iyi üreticilerle çalışılarak özel olarak ürettirilmektedir.

ZİHİNSEL SPORLARIN SPONSORU MEGA VİTAMİN™…

Mega Vitamin™, beslenme ve beyin ile ilgili araştırmalara toplumun dikkatini çekmek ve farkındalık oluşturmak için her yıl düzenlenen Beyin Haftası etkinliklerine, Memoriad Dünya Zihinsel Sporlar Federasyonu’nca uluslararası olarak düzenlenen hafıza, zihinsel matematik ve hızlı okuma yarışmalarına ve her yıl düzenlenen Mental Aritmetik yarışmalarına sponsor olmaktadır.

error: Content is protected !!