Neden Mega Vitamin?

Neden Mega Vitamin?

MEGA HAFIZA™ GÜVENCESİYLE

Mega Vitamin™ Mega-O-Mega, 1990 yılından bu yana hafıza, zeka ve beyin eğitimi veren bu konuda araştırmaları ve yayınları takip eden, vermiş olduğu eğitimler ve yarışmalarla Guinness Dünya Rekorlar kitabına giren Mega Hafıza™ güvencesiyle üretilmektedir.

ZENGİN OMEGA-3 KAYNAĞI

Mega Vitamin™ Mega-O-Mega sıvı balık yağı zengin bir Omega-3 kaynağıdır. Yüksek emilime sahip doğal Trigliserit formda üretilen Mega-O-Mega sıvı balık yağı Morina balığı karaciğerinden ve Tuna balığı vücudundan elde edilmektedir. Bu formulasyon neticesinde 10 ml’de 1300 mg DHA, 700 mg EPA ve uygun miktarlarda A, D ve E vitamini içermektedir.

EN KALİTELİ ÜRETİM

Mega Vitamin™ Mega-O-Mega sıvı balık yağı İzlanda’da özel olarak Mega Vitamin™ için üretilmektedir. Üretim tesisleri GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3S), API/GMP, FSCC 22000, ISO 9001 gibi uluslararası standartlarda alanında alınabilecek en üst üretim sertifikaları ile üretilmektedir.

SOĞUK OKYANUS SULARININ MERKEZİ İZLANDA’DAN GELİYOR.

Zengin DHA ve EPA içerikli omega3 kutuplara yakın soğuk ve derin okyanus sularındaki balıklardan elde edilebilmektedir. Bu konuya önem veren Mega Vitamin™, Mega-O-Mega sıvı balık yağını bu kaynağın merkezinde yer alan İzlanda’daki tesislerde ürettirmektedir.

İZLANDA’DA EN İYİ TESİSLERDE ÜRETİLİYOR

Mega Vitamin™ Mega-O-Mega sıvı balık yağı uluslararası kalite standartları çerçevesinde tazelik, ağır metal, tat ve içerik alanlarında her aşamada analizlere tabi tutulmakta, nihai içerikler bağımsız kuruluşlarca raporlanmaktadır.
GMP (Good Manufacturing Process) gıda üretimi konusunda uygun standartlarda üretim yapan tesislere verilen bir sertifikadır. API/GMP sertifikası ise tesisin çok daha yüksek standartlara sahip olan ilaç üretim hassasiyetinde üretim yapabildiğini göstermektedir. Mega-O-Mega sıvı balık yağı İzlanda’da API/GMP sertifikalı bir tesiste üretilmektedir.

SAF VE DOĞAL

Mega Vitamin™ Mega-O-Mega sıvı balık yağı, yüksek emilim oranına sahip doğal Trigiliserit formda saf balık yağıdır. İçeriğinde doğal A, D ve E vitamin ve antioksidanları bulunmaktadır. Şeker, tatlandırıcı, püre veya yapay koruyucu içermez. İçinde sadece binde iki oranında çilek aroması vardır.

error: Content is protected !!